از ما بپرسید


  آیا شما هم سوالی دارید؟

  سوالات پرتکرار کاربران

  لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، با تکمیل کردن فرم بالا سوال خود را بپرسید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول کاربران

  تفاوت بسته 1 ستاره با بسته ی 3ستاره از لحاظ کیفیت خدمات رسانی است ؟

   خیر ! تفاوت بسته 1 ستاره و 3 ستاره در نوع خدمات رسانی نیست ما در هر دو بسته مجرب ترین کادر و بهترین کیفیت شوینده را تضمین خواهیم کرد اما این تفاوت در خدمات اضافه تری که بسته 3 ستاره دارد مشخص میشود . مثلا بسته 1 ستاره خدمات شست و شوی پرده ،مبلمان و فرش را شامل نمیشود در صورتی که بسته 3 ستاره از تمامی خدمات بسته 1 و2  ستاره بهره مند است .

  برای نظافت منزل حتما باید از بسته های ستاره ای استفاده کرد؟

  خیر دوست عزیز شرکت ستاره شرق برای شما مشتریان عزیز این بسته هارا همراه تخفیف ارائه کرده است اما شما می توانید بسته به نیاز خود از خدمات ما بهره مند شوید .

  چگونه می توان از خدمات پرستاری 24 ساعته استفاده کرد؟

  با هماهنگی شرکت یک قرداد طبق شرایط بیمار و بر اساس رفع نیاز های شما با پرستار مورد نظر نوشته خواهد شد . پرسنل ما موظف اند به تمامی وظایف گفته شده در قرداد عمل کنند . در غیر این صورت شما می توانید با پشتیبانی 24 ساعته ستاره شرق تماس حاصل فرمایید . علاوه بر تذکری که به پرستار داده خواهند شد در صورت نیاز شما می توانید پرستار را عوض کرده و یا حتی قرارداد را فسخ نمایید .

  چرا کیفیت خدمات رسانی پرسنل خود را تضمین می کنید؟.

  کیفیت کار پرسنل ما قبل از استخدام در شرکت سنجیده می شود. مدیران ما علاوه بر سخت گیری بر این امر تمامی متخصصان ما را پس از گزینش های مربوطه به کلاس های اموزشی اجباری می فرستند . پس ما با اطمینان می توانیم کیفیت کار پرسنلمان را تضمین کنیم .