نظافت خانه و تمیزکردن خانه

نظافت خانه و تمیزکردن خانه

نظافت خانه و تمیزکردن خانه امروزه نظافت خانه و نظافت منزل امری بسیار ضروری و مهم می باشد چرا که دارای اهمیت بالایی برخوردار است .نظافت خانه و تمیزکردن خانه به طور مستقیم با جسم و روح انسان در ارتباط می باشد و تأثیر بسزایایی در روح و جسم انسان ها دارد .

یکی از دلایلی که متمرکز بر رابطه بین انسان و نظافت خانه می باشد دال بر این است که محیط زندگی هر شخصی در سلامتی وی تأثیر گذار می باشد.

نظافت خانه ویلایی

امروزه حتی با بیشتر شدن خانه های آپارتمانی ؛ هنوز خانه های ویلایی زیادی در سطح شهراصفهان وجود دارد .خانه های ویلایی به علت طبقات ، متراژ و یا قدیمی بودن آنها نظافت آنها نسبتأ دشوار تر و سخت تر می باشددر نتیجه زمان بیشتری می بایست صرف نظافت خانه های ویلایی کرد.

رزرو نظافتچی خانم
نظافت خانه و تمیزکردن خانه
نظافت خانه و تمیزکردن خانه

برای انجام کلیه امور نظافت منزل توسط نظافتچی های مجرب و متخصص خانم  نظافتچی آقا توسط شرکت ستاره شرق  اینجا کلیک کنید.

نظافت خانه های آپارتمانی

نظافت خانه های آپارتمانی حتمأ با ضرافت بیشتری باید انجام شود؛نظافتچی جهت نظافت خانه های آپارتمانی باید در نظر داشته باشد که نظافت راه پله ها هم زمان بر خواهد بودو نظافت منازل آپارتماتی بدلیل داشتن متراژ پایین تری نسبت به منازل ویلایی راحت تر می باشدو زمان کمتری را از نظافتچی می خواهد .البته متراژ آپارتمان ها نیز ارتباط مستقیمی به زمان نظافت دارد .

دریافت کارگر خدماتی خانم

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال با ارائه بهترین خدمات موجود توانسته برتری خود را ثابت کند.از نظر مشتریان این شرکت از بهترین مواد شوینده استفاده میکندو با استفاده از کادری مجرب و کاملا حرفه ای می تواند بهترین خدمات را برای شما ارائه کندیکی از مهم ترین برتری های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال تضمین کار است ،

آیا داشتن برنامه برای نظافت خانه و تمیزکردن خانه مهم است؟

نظافت خانه ها شاید امر ساده ای به نظر بیاید اما در واقعیت اگر آن را به متخصص نظافت بسپاریدنظافت خانه های ویلایی را به سبکی متفاوت تر از نظافت خانه های آپارتمانی انجام می دهد.شما باید به صورت روزانه به نظافت خانه و تمیزکردن خانه بپردازیدو برای اینکه هرچه بهتر از عهده این کار بر بیاید باید لیستی تهیه کنید و با برنامه پیش بروید.

هر خانم خانه دار ایرانی باید بداند:

پیشتر در ستاره شرق در این مورد صحبت کرده ایم و نکاتی را توضیح داده ایم اما در این مقاله میخواهیم یک لیست در اختیار شما بگذاریم تا بهتر بتوانید از پس نظافت خانه و تمیز کردن خانه بر بیاید و چیزی را فراموش نکنید.

لیست نظافت خانه و تمیزکردن خانه
اتاق پذیرایی:

اتاق نشیمن اولین اتاق خانه و منطقه شما است که اولین تاثیر را بر مهمانان می گذارد.از قدیم می گویند: اولین حس آخرین حس است”.بنابراین، اگر اتاق کثیف باشد، در نظر بگیرید چه تاثیری بر مهمانان می گذارد.پس مهمترین نقطه برای نظافت منزل اتاق پذیرایی میباشد

نظافتچی منزل _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در اصفهان _ شرکت نظافتی

 

لیستی برای نظافت اتاق پذیرایی :

  • در مرحله اول با دستمال کشی کل لوازم اتاق خواب باید شروع کنید.
  • در مرحله دوم همیشه بعد از دستمالکشی با دستمال خشک باید با دستمال مرطوب تمام لوازم را تمیز و قسمت به قسمت دستمال خود را آب بکشید.
  • لوسترها را با دقت با مواد تمیز کننده تمیز کنید و مبلمان پذیرایی را با حوصله حتی گوشه و کنار آنها را جارو کنید.
  • اگر لامپ های روشنایی را بشورید نور بسیار جذاب تری خواهند داشت و بسیار در دید مهمانها تاثیر دارد.
  • قاب عکسها و گلهای منزل خود را دستمال کشی کنید.
  • در آخر تما ولوازم را مرتب و با نظم بچینید که محیط هرچه تمیز باشد ولی نامنظم فایده ای ندارد.

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

تماس سریع