مبل شویی و قالیشویی،نظافت

مبل شویی و قالیشویی،نظافت

در راستای نیل به اهداف بلندمدت کانون خدمات فرش ایران قالیشویی۱۰۰۱ اصفهان، جهت ارایه خدمات نوین و مکمل، و با عنایت به تشویق و ترغیب شما شهروندان محترم، بر آن شدیم تا با راه اندازی و ایجاد یک واحد ممتاز با استفاده از تجربه ، تخصص، تعهد و رویکردهای نوین مدیریتی، زمینه ساز و مجری خواست شما باشیم.
اینک مفتخریم راه اندازی و اجرای طرح TOP CLEAN ( خشکشویی مبل و موکت در محل ) را به اطلاع رسانده، اعلام نماییم با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز اروپا ، مجهزترین و کاملترین دستگاه های شستشو (ساخت کمپانی SOLO و RCM ایتالیا)، کادری مجرب و انتخاب بهترین مواد شوینده ، قادر به ارایه خدماتی متمایز و برتر می باشیم.
امیدواریم با شناسایی روشها و طراحی شیوه های جدید نوآورانه در کانون خدمات فرش ایران قادر به ارایه خدماتی فراتر از حد انتظار شما بوده و وظیفه خود را در حد توان به انجام برسانیم.

مبل شویی و قالیشویی،نظافت
مبل شویی و قالیشویی،نظافت
مبل شویی تخصصی

شرکت قالیشویی و مبل شویی و نظافت منزل آماده ارائه کلیه خدمات خشکشویی مبلمان با سرویس دهی سراسر اصفهان . مجهز به ناوگان حمل و نقل گسترده.

  • خشکشویی انواع مبلمان های چرمی.
  • خشکشویی انواع مبلمان میکروفیبر، راحتی، استیل.
  • خشکشویی انواع خوشخواب های تک نفره و دو نفره.
  • خشکشویی انواع مبلمان اداری، سالن های همایش، سینما و …

    مبل شویی و قالیشویی،نظافت
    مبل شویی و قالیشویی،نظافت

کلیه خدمات خشکشویی مبلمان و خوشخواب در محل شما انجام می شود. مراحل نظافت و شستشوی مبلمان در منزل بدون ریزش آب بوده و از شامپوی درجه یک ایرانی استفاده می شود.

شرکت قالیشویی و مبل شویی ستاره شرق اصفهان با استفاده از دستگاه اختصاصی مبل شویی و فرچه های نرم و خشک جهت افزایش کیفیت شستشو و کاهش ایرادات احتمالی نهایت پاکیزگی را به مبلمان شما مشتریان گرامی به ارمغان می آورد.

 

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

تماس سریع