سرویس قالیشویی

سرویس قالیشویی

با بهترین و مجهزترین قالیشویی‌ها همکاری می‌کنیم

سرویس قالیشویی اسپارد یک انتخاب مطمئن و تضمین‌شده برای افرادی است که به دنبال بهترین‌ برای شستشوی فرش‌هایشان هستند. سرویس قالیشویی با تجربه انجام صدها سفارش شستشوی فرش و قالی، تمام معیارهای یک قالیشویی خوب را برای انتخاب و همکاری با قالیشویی‌ها در نظر گرفته‌ است تا سرویسی با کیفیت و رضایت‌بخش ارائه کند.

تجهیزات و مواد شوینده مورد استفاده را کنترل می‌کنیم

نوع و کیفیت مواد شوینده و همچنین غلظت آن بسیار اهمیت دارد. قالیشویی‌های همکار بامی‌بایست در کنار شستشوی دستی برای فرش دستبافت و فرش ابریشمی، به دستگاه‌های مکانیز نیز مجهز باشند. با توجه به نوع فرش، روش شستشو می‌تواند تغییر کند. شستشوی سنتی با دست، تحت نظارت سرپرست نیروی ، مطابق با استانداردهای تعریف شده توسط ستاره شرق اصفهان و با دقت فراوان انجام می‌شود.

اینجا قیمت قالیشویی کاملا شفاف است!

با جستجوی کلیدواژه‌هایی مانند نرخ قالیشویی یا هزینه شستشوی فرش با قیمت‌های متفاوتی مواجه خواهید شد و ممکن است با عبارات تبلیغی وسوسه‌کننده‌ای مانندارزان و تخصصی یا شستشوی فرش با کمترین هزینه روبه‌رو شوید اما در واقعیت بعد از انجام سفارش مبلغ بیشتری از شما اخذ خواهد شد. هزینه و قیمت در  با توجه به نوع فرش و خدمات مورد نیاز قبل از انجام سفارش به صورت شفاف تعیین می‌گردد.

در تمام مراحل شستشوی فرش در کنار شما هستیم

پشتیبانی ستاره شرق اصفهان  به شما کمک می‌کند بدانید فرش‌های شما در چه مرحله‌ای از شستشو قرار دارند و چه زمانی به دست شما می‌رسند. همچنین بعد از تحویل فرش، در صورتی که احساس کردید فرش به خوبی تمیز نشده یا مشکلی وجود دارد، پشتیبانی مسئله را پیگیری می‌کند. لزوم وجود پشتیبانی فعال در کار  به اندازه کیفیت شستشوی فرش در کارخانه، اهمیت دارد.

سوالات متداول مشتریان
قیمت قالیشویی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت‌بر حسب نوع فرش (ماشینی، دستبافت، دستبافت اعلا و غیره) و متراژ آن محاسبه می‌گردد که پیش از انجام سفارش، قیمت نهایی با احتساب هزینه‌ حمل به شما اعلام خواهد شد.

اگر بعد از تحویل فرش‌ها، از کیفیت شستشوی آن راضی نباشم، چه باید کرد؟

ستاره شرق اصفهان  تلاش می‌کند شستشو و ترمیم فرش‌ها با بهترین کیفیت انجام گیرد. در صورت نارضایتی مشتری و یا وارد شدن آسیب به فرش در اثر شستشو، کارخانه‌ی  متعهد است مجددا فرش را تحویل گرفته و بعد از شستشوی مجدد و ترمیم به مشتری تحویل دهد و یا خسارت وارده به فرش را جبران نماید.

برای هفته آینده نیاز به سرویس شستشوی فرش دارم. سفارش را باید همان روز ثبت کنم؟

شما می‌توانید از یک هفته تا ۲۴ ساعت قبل، برای روز و ساعت مورد نظرتان سفارش قالیشویی ثبت کنید.

هزینه سفارش قالیشویی خود را چگونه پرداخت کنم؟

توصیه می‌کنیم هزینه سفارش را از طریق درگاه پرداخت آنلاین ستاره شرق اصفهان  به صورت اینترنتی پرداخت کنید. با این روش ستاره شرق اصفهان  به عنوان یک واسط امن بعد از اتمام سفارش و اطمینان از رضایتمندی شما مبلغ پرداختی شما را به حساب کاربری کارخانه قالیشویی واریز می‌نماید. در صورتی که به هر دلیل امکان پرداخت اینترنتی مبلغ سفارش را ندارید، می‌توانید هزینه سفارش را مستقیما به قالیشویی پرداخت کنید

فرش دستباف بسیار نفیس و گران قیمتی دارم. آیا سرویس قالیشویی  برای شستن این فرش قابل اطمینان است؟

از آنجایی که  تنها با کارخانه‌های معتبر و ممتاز که از استانداردهای لازم و تجهیزات مدرن و تجربه کافی برخوردار هستند همکاری می‌کند و عملکرد همواره تحت نظارت دقیق اسپارد قرار دارد، این اطمینان را به شما می‌دهیم که فرش‌های دستباف خاص و گران‌قیمت شما با بهترین کیفیت شستشو و تحویل خواهد شد.

آیا شستشوی فرش‌‌ها به صورت اسلامی است؟

در سرویس قالیشویی تمامی فرش‌ها فارغ از نوع فرش به صورت اسلامی و با آب کر شستشو و آبکشی می‌گردد.

تماس سریع