زمان دور انداختن این وسایل

زمان دور انداختن این وسایل

 زمان دور انداختن این وسایل
زمان دور انداختن این وسایل

وقتی پرده حمام یا اسفنج آشپزخانه کثیف و تیره شده باید آن را دور بزیزیم یا نه ؟باسایت ستاره شرق همراه باشید تا زمان دور انداختن این وسایل را باهم مرور کنیم.

 

اسفنج آشپزخانه:

اسفنج آشپزخانه برای تمیز کردن سینگ ظرفشوی عالی است.اما زود باگتری میگیرد.برای ماندگاری بیشتر اسفنج بعد از هر بار استفاده آن را در هوای آزاد بگذارد تا خشک شود.زمانی که اسفنج بوی بد گرفت باید آن را دور بیندازید.

پرده گهنه حمام:

پرده حمام را باسفید کنند و یک عدد حوله در ماشین لباسشوی بیندازید و بشورید.اگر پرده حمام پوسیده یا پاره است باید آن را دور بیندازید.

برس توالت:

این وسایل خانگی معمولا تازمانی که کاملا از بین نرود و بدبو نشود نادیده گرفته میشود.برس های توالت را باید سالی یک بار تمیز کرد .درست است برس توالت را با مایع سفید کننده تمیز کرد و اگر با سفید کننده تمیز نمیکنید هر ۶ ماه ۱ بار تعویض کنید.

بالش:

همه بالش ها با آب گرم و چرخش ملایم ماشین لباسشویی تمیز میشوند.برای بالش های فوم از مایع صابون استفاده کنید.میتوانیم ۲ عدد بالشت را داخل ماشین لباسشویی بیندازیم.شستشویی بالشت ها ۲ بار در سال کافی است.اگر هوا گرم باشد بیش از ۴ بار در سال باید شسته شوند.

ظروف پلاستیکی:

داخل ظرف را به میزان مساوی از سرکه و آب پرکنید.اگر لکه های ظرف از بین نرفت میتوانیم از جوش شیرین استفاده کنیم .

سطل زباله :

سطل زباله را بیرون از خانه ببرید وداخل آن رابا مایع ظرفشویی بشوئید و اجازه دهید در هوای آزاد خشک شود.بعد ته سطل را کمی جوش شیرین بریزید تا بوی بد سطل را از بین ببرد.اگر سطل شکسته است و لکه های روی آن از بین نرفته آن را دور بیندازید.

 فوت فن تمیزکاری:

  • تکنیک های نظافت در خانه 

  • راه های فراز از گرد و غبار

  • کاربرد خمیر دندان در خانه

  • خانه داری و تمیز کردن منزل به سرغت برق

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

تماس سریع