خدمات مهمانداری و پذیرایی

خدمات مهمانداری و پذیرایی

اعزام بهترین نیروی مهمانداری به محل شما

ما با تجربه همکاری با صدها متخصص خدمات خانگی از جمله نظافت حرفه‌ای، پذیرایی، مهمانداری، ‌آشپزی و… بهترین نیروهای خدماتی خود را چه از نظر ظاهر و رفتار و چه از نظر کیفیت ارائه خدمات، گلچین کرده‌ایم. یک متخصص خدمات مهمانداری و پذیرایی باتجربه و خوش سلیقه می‌تواند خیال شما را در برگزاری مهمانی‌ها، مجالس و دورهمی‌ها تا حد زیادی راحت کند.

انتظارات شما از یک مهماندار با تجربه را می‌دانیم

با مهمانی‌ها و مراسم رسمی‌تان را به نیروهای خدماتی آموزش‌دیده‌ و حرفه‌ای خانم یا آقا بسپارید. سرویس  ، شامل نظافت و چیدمان عمومی قبل و بعد از مراسم، پذیرایی و سرویس‌دهی به مهمان‌ها، کمک به برگزاری مراسم و… در جشن‌ها، سوگواری‌ها و مهمانی‌ها و جلسات و مراسم شرکتی شماست.

اینجا آداب پذیرایی از مهمان اهمیت دارد!

آراستگی ظاهری، ارتباطات و برخورد مناسب، عملکرد حرفه‌ای، آشنایی با آداب مهمانداری و پذیرایی متناسب با سبک مهمانی یا دورهمی، رعایت اصول بهداشتی و از همه مهمتر رازداری و امانت‌داری از مهم‌ترین معیارهای برای همکاری با نیروهای خدمات پذیرایی است. ما همواره نظرات مشتریان را درباره ظاهر و عملکرد متخصصین خدماتی بررسی می‌کنیم.

مورد اعتماد افراد خاص و سرشناس هستیم

حفظ حریم خصوصی مشتریان از نکاتی است که همواره بر روی آن تاکید داشته و داریم. این افتخار را داریم که در جمع مشتریان خدمات پذیرایی و مهمانداری  افراد سرشناس بسیاری اعم از هنرمندان، ورزشکاران، فعالین اقتصادی و سیاسی حضور دارند و مورد اعتماد این عزیزان هستیم. تمامی متخصصین خدمات خانگی ملزم و متعهد به حفظ اطلاعات و اسرار مشتریان و عدم افشای آن هستند و تضامین لازم را در این رابطه به ستاره شرق اصفهان  ارائه نموده‌اند.

نیروهای آموزش‌دیده و حرفه‌ای

ما در سرویس پذیرایی در منزل فقط با بهترین مهمانداران خانم یا آقا جهت پذیرایی در مهمانی‌ها، جشن‌ها و دورهمی‌ها همکاری می‌کنیم.

ثبت سفارش مهمانداری و پذیرایی به چه صورت است؟ روزانه یا ساعتی؟

هزینه خدمات مهمانداری و پذیرایی به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شوند. بر اساس جزئیات سفارش و خدمات درخواستی (مانند آشپزی، شستشوی ظروف و…) مجموع ساعات پیشنهادی پیش از ثبت نهایی سفارش به شما اعلام می‌شود که می‌توانید طبق نیاز و تجربه‌ی قبلی‌تان آن را تغییر دهید.

آیا نظافت کامل محل نیز توسط متخصص مهماندار انجام می‌شود؟

خدمات نظافت ارائه شده در سرویس مهمانداری، صرفا برای آماده کردن محیط برای برگزاری مراسم است و در صورت نیاز و اعلام مشتری نظافت عمومی مانند گردگیری سطوح، جاروکشی ساده و تمیز کردن میز و پنجره انجام خواهد شد. برای دریافت خدمات کامل نظافت، می‌توانید از خدمات نظافت استفاده نمایید تا سفارش شما به دست نیروهای متخصص نظافت برسد.

مهماندار آقا یا خانم؟ آیا جنسیت نیروی خدماتی جهت پذیرایی قابل تعیین است؟

شما می‌توانید در  ثبت سفارش جنسیت متخصص مورد نیاز خود را تعیین کنید. ما جزئیات درخواست شما را به بهترین مهماندار آقا یا خانم ارسال می‌کنیم و بعد از تایید سفارش، متخصص مورد نظر به محل شما اعزام خواهد شد.

برای هفته آینده نیاز به نیروی مهماندار خانم جهت پذیرایی در مهمانی خصوصی دارم. سفارش را باید همان روز ثبت کنم؟

شما می‌توانید از یک هفته تا ۲۴ ساعت قبل، برای روز و ساعت مورد نظرتان سفارش خدمات مهمانداری و پذیرایی ثبت کنید. با توجه به برنامه کاری فشرده متخصصین توصیه می‌کنیم سفارش را حتما از چند روز قبل ثبت کنید

تماس سریع