توصیه مهم برای نظافت ساختمان

توصیه مهم برای نظافت ساختمان

 توصیه مهم برای نظافت ساختمان اکثر ما زندگی شهری داریم، زندگی‌های ساندویچی، زندگی‌های پرسرعت، و در این روزگار پر از شلوغی و هیاهو و آلودگی یک سری دغدغه‌ها هم برایمان قوز بالاقوز است، این قدر اعصاب خردکن و آرامش بهم‌ریز که دلمان می‌خواهد اصلا به آن فکر نکنیم یا تا جایی که می‌شود عقبش بیندازیم شاید فرجی شد و همه چیز خودش، خود‌به‌خود درست شد، مثل همین نظافت ساختمان ، نظافت مشاعات، نظافت راه‌پله‌ها، از همه بدتر نظافت و تمیزکاری انباری! این نظافت‌ها را تا جایی که می‌شود عقب می‌اندازیم، آن قدر عقب که آخرش خودمان حالمان از شرایط بهم می‌خورد و با یک تصمیم انقلابی وقتمان را خالی می‌کنیم که این کار‌ها را انجام دهیم!

اما برای این که این انقلاب درون برای تمیزکاری رخ دهد و دست به کار شویم واقعا زمان خاصی نمی‌توان در نظر گرفت، یا باید به حد انفجار برسیم و اعصابمان بهم بریزد تا دست به کار شویم، یا این که راه حلی پیدا کنیم که بدون هیچ گونه اعصاب خردی و جنگ و دعوا و مشکلات بتوانیم نظافت ساختمان را به آن بسپاریم و زمانی که می‌خواهیم برای نظافت ساختمان بگذاریم را صرف این که با دوستان به شمال برویم و جوج بزنیم با نوشابه کنیم.

اگر تا به امروز نظافت ساختمان، نظافت مشاعات و نظافت راه‌پله‌ها و بار دیگر می‌گوییم از همه این‌ها بدتر نظافت انباری، برایتان کار سخت و نفس‌گیری بوده و هر زمان که بحث این قسم از نظافت‌ها پیش می‌آید سعی می‌کنید خودتان را به علی‌چپ‌ترین کوچه ممکن بزنید ادامه این مطلب را بخوانید که راهکار‌ و راهنمایی برای نظافت ساختمان است:

 دوره‌های نظافت ساختمان را کوتاه کنید

نظافت ساختمان کاری دوست‌نداشتنی است، اصلا یکی از دوستان می‌گفت نظافت ساختمان مثل باری می‌ماند که بر دوشت قرار گرفته، دلت می‌خواهد زمینش بگذاری اما می‌دانی که زمین گذاشتنش دردسر‌های بیش‌تری دارد از تماس با شرکت خدماتی گرفته تا ناهماهنگی در آمدن نیروی نظافتی و از همه بدتر نظارتی که باید هنگام نظافت ساختمان داشته باشی تا مبادا نیروی نظافتی همه چیز را سرهم‌بندی نکند و برود، همین جوری حساب کنی قشنگ یک روز کاری‌ات فدا می‌شود که فرصتش هم وجود ندارد!

دلیل اصلی این که نظافت ساختمان این قدر برایتان مشکل می‌شود آن است که مدام دوره‌های نظافتی را عقب می‌اندازید و هر چه این دوره‌ها عقب‌تر می‌افتد بر حجم کثیفی نیز افزوده می‌شود و کار نظافت ساختمان سخت‌تر می‌شود. البته بعضی وقت‌ها هم دلتان می‌خواهد که دوره‌ها را کوتاه کنید اما یادتان می‌رود. اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که دوست دارید دوره‌های نظافت ساختمان را کوتاه‌تر کنید می‌توانید از خدمات نظافت ساختمان مستمر استفاده کنید،

 توصیه مهم برای نظافت ساختمان

معمولا صاحبان یا مدیران ساختمان‌ها یک نیروی نظافتی را برای نظافت ساختمان به کار می‌گیرند و مشکل این جاست که ساختمان بالای ۴ طبقه با مشاعات و بقیه داستان‌ها، نظافتش کار یک نفر آن هم در یک روز نیست، حتی اگر آن نیروی نظافتی اصرار کند که خودش به تنهایی می‌تواند این کار را انجام دهد. نظافت ساختمان را به تعداد نیرو‌های نظافتی متناسب با کاری که دارید بسپارید تا کم‌تر هم حرص بخورید و کم‌تر هم عذاب بکشید، کیفیت کار هم بالا برود.

اما خب مسلما بزرگ‌ترین دغدغه‌ای که در بهره بردن از تعداد نیروی نظافتی بیش‌تر به ذهن می‌رسد، هزینه آن‌هاست، هر چه بیش‌تر نیرو اضافه کنید، هزینه بیش‌تری هم باید بپردازید که چندان خوشایند نیست! خب این هم راه دارد، شما می‌توانیدبرای سفارش نیروی نظافتی نظافت ساختمان استفاده کنید که نسبت به شرکت‌های خدماتی سنتی هزینه به مراتب کم‌تری را از شما طلب می‌کنند و همه چیز منصفانه است، البته نباید انتظار داشته باشید که هزینه‌هایتان مثل زمانی باشد که یک نیرو به کار می‌گیرید اما مطمئن باشید که به کیفیت کار می‌ارزد.

همه چیز را برای نیروی نظافتی مشخص کنید

توجه داشته باشید که نیروی نظافتی خانم یا نیروی نظافتی آقا، به ساختمان شما آشنا نیست، نمی‌داند نظافت کجای ساختمان مهم‌تر است، نمی‌داند شما دقیقا از او چه می‌خواهید، این‌ها را باید شفاف و مشخص براش توضیح دهید یا اگر زمانی که مراجعه می‌کند در محل حضور ندارید باید این مسائل را کاملا شفاف کرده باشید. شفاف کردن این مسائل یک راه دارد، یک پشتیبان خوب و پا‌به‌کار از شرکت خدمات نظافتی خود درخواست کنید تا  هر مشکلی که پیش آمد، هر اتفاقی که افتاد، اگر نیروی نظافتی دیر و زود کرد یا هر مسئله دیگری، پشتیبان در کنارتان باشد تا بتوانید مسائل را حل کنید، که راستش را هم بخواهید به این مسئله اندیشیده و اگر نیروی نظافتی نظافت ساختمان خود را از بگیرید مطمئن باشد که پشتیبانی در هر لحظه، کنارتان است.

با عمل به توصیه های گفته شده، از این به بعد نظافت ساختمان برای شما یک قورباغه زشت بدترکیب نیست که دلتان نخواهد قورتش بدهید و مدام این قورت دادنش را به عقب بیندازید، در این حالت نظافت ساختمان مثل یک بستنی خوشمزه درجه یک در اوج گرمای تابستان می‌شود که دلتان می‌خواهد ببلیعدش! نکته این جاست که هر قدر به نظافت محیط اطرافتان بیش‌تر اهمیت دهید، شک نکنید که حالتان بهتر می‌شود. سامانه خدمات منزل  با ارائه بهترین خدمات منزل به شما، این فرصت را برایتان مهیا می‌کند که بدون دغدغه به این مسائل پیش پا افتاده اما مهم زندگی که می‌تواند کیفیت زندگی ما را بالا و پایین کند بیندیشید، لازم نیست که خاطرات خدمات منزلی که در گذشته با هزار مشکل به شما ارائه شده است را به یاد بیاورید،

مطالب مرتبط

ثبت یک دیدگاه

تماس سریع